Her Marka Araç Aküsü Mevcuttur

Otomobil Aküleri

Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştüren ve otomobillerin çalışmasını sağlayan önemli parçalardan bir tanesi de aküdür. Otomobil aküleri ihtiyacınız halinde elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirerek gerekli marş ve ateşleme görevlerini yerine getiriyor. Bunun yanında otomobilde elektrik ihtiyacı olan tüm donanımların çalışmasını sağlıyor. Akülerde 60-72 ve 105 gibi farklı amper enerjileri vardır.

Binek otomobillerin ihtiyacı olan tüm marka ve modelde aküleri firmamızdan bulabilirsiniz. Jel aküden klasik akülere kadar her türlü akü çeşidini sizlere satıyoruz.  Aküleriniz arıza yaptığında ya da tamamen bittiğinde hemen bize ulaşabilir ve otomobiliniz için bir akü satın alabilirsiniz. Sizin için akü değişimi ve arıza tespiti gibi işlemler de yapıyoruz.

Otomobil Aküsü Satışı

Otomobil akülerinizin belirli bir ömrü oluyor. Bir otomobilde aküler ortalama 4-6 yıl arasında değişmelidir. Araçlarınızın aküsü bir arıza yaptığında öncelikle tamir edilip edilmeyeceğine bakıyoruz. Daha sonra otomobil aküsü tamiri mümkün olmazsa sizin için otomobil aküsü satışı yapıyoruz. Bizlerden her marka ve modelde ihtiyacınız olan aküleri satın alabilirsiniz.

 Sizin için satışa sunduğumuz akülerin tamamı uzun ömürlü oluyor. Otomobillerinizin donanımına ve ihtiyaçlarına göre en yüksek performansı sağlayacak aküleri sizlere satıyoruz. Bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü yeni nesil otomobil aküsü siparişi için bizi tercih edebilirsiniz. Türkiye’de önde gelen akü markalarına ait otomobil aküleri ürün seçkimiz içinde yer alıyor.

Otomobil Aküsü Fiyatları

Otomobil aküsü fiyatları öncelikle ürünlerin markasına ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda akünün türü de fiyatların değişmesine yol açıyor. Bunun yanında akünün kaç amper olduğuna bakara da fiyatları hakkında fikir edinebiliyorsunuz. Akü siparişi vermek istiyorsanız öncelikle bize ulaşın ve sizlere akü arıza tespiti ve onarımı konusunda da yardımcı olalım.

Akünüz arıza yaptıysa ve aracınız çalışmıyorsa hemen bize ulaşın ve hızlı şekilde gelerek otomobil akü arızaları çözümü için sizlere yardımcı olalım. Akülerinizin görevini yerine getirememesi durumunda ise otomobil aküsü fiyatları konusunda bilgi alabilir ve hemen ihtiyacınız olan kaliteli bir aküyü satın alabilirsiniz. Otomobil aküsü montajı da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

7/24 Akü Servisi