Her Marka Araç Aküsü Mevcuttur

Jel Aküler

Jel aküler yeni nesil akü türleridir. Bu akülerin içinde yer alan elektrolitler  jel kıvamında olur. Bu akülerin en önemli özellikleri bakım maliyetinin olmamasıdır.  Bu akü türlerinde asit atma problemi kesin olarak çözülmüştür. Jel akülerde kırılma olsa bile tam performans çalışmaya devam eder. Bunun yanında vibrasyon bulunan ortamda dahi yüksek performansla çalışabilecek bir üründür.

Akülerde yeni teknoloji olan jel aküler anlık şarj etmeseniz de derin deşarj sonrasında tamamen geri döndürme şansınız oluyor. İç dirençleri de düşük olan jel akü çeşitlerinde aynı zamanda güneş ve rüzgar gibi alternatif enerji kaynaklarından aldığı enerjiyi daha sonra kullanmanız için de depolamaktadır. Jel akü siparişi için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Jel Akü Satışı

Jel akü satışı yapan firmamızdan destek almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Bu akü çeşitleri yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji depoladığı için çevre dostu bir akü türüdür. Bu akülerin jel formülü olduğu için plakalarda ısınma olmaz ve aşırı deşarj sırasında bir ısı ortaya çıkmaz ve güç kaybı yaşanmaz.

Pozitif plakaların özel olarak korunduğu için daha uzun süre kullanılabilir. Jel akü onarım ve tamir işlemlerinde de ekibimize başvurabilirsiniz. Her türlü akü çeşidinde olduğu gibi jel akülerde de ürünlerin arızalarını tespit ediyoruz ve gerekli onarım işlemlerini yapıyoruz. Onarım yapılamıyorsa jel akülerden ihtiyacınız olan ürünü bizlerden satın alabiliyorsunuz. Bu durumda ekiplerimiz jel akü montajı ve değişimi de yapıyorlar.

Jel Akü Fiyatları

Jel akü fiyatları konusunda bizlerle iletişime geçtiğinizde net bilgi alabiliyorsunuz. Jel akülerin fiyatları da her zaman ürünün özelliklerine, gücüne ve markasına göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle fiyat performans karşılaştırması için hemen bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Jel akülerde onarım konusunda da bizlerden bilgi alabilirsiniz. Jel aküler konusunda deneyimli ekibimiz her zaman sizlere bakım, onarım, arıza tespiti ve yeni akü montajı gibi tüm konularda yardımcı oluyor.  Bu aküler motorlu taşıtlarda olduğu gibi güneş sistemi gibi yerleşik sistemlerde de kullanılabiliyor. Jel akü konusunda her zaman bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

7/24 Akü Servisi