Her Marka Araç Aküsü Mevcuttur

Ağır Vasıta Aküleri

Ağır vasıta olarak nitelendirilen kamyon, kepçe, iş makinesi gibi araçların çalışması için otomobillere göre çok daha büyük bir enerjiye ihtiyaç vardır. Bu nedenle ağır vasıta aküleri  de yüksek marş basma gücü sağladığı için daha fazla enerjiye sahiptir. Yüksek amper gereksinimlerini karşılamak için ağır vasıtalara özel olarak üretilen aküler takılmaktadır.

Ağır vasıtalar için üretilen aküler zorlu kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanıyor. Bu akülerde çalışma sırasında ortaya çıkacak titreşim ve sarsıntı karşısında dayanım ve sızdırmazlık sağlar. Kısaca ağır vasıtalar için tasarlanan aküler en zorlu çalışma şartlarında dahi yüksek performans sunmaktadır. Her türlü ağır vasıtalar için akü ihtiyaçlarınızda ve arıza durumlarında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ağır Vasıta Aküsü Özellikleri

Ağır vasıta aküleri yoğun bir kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu akülerde yüksek enerji ve çevre gereksinimlerine göre iç yapıları yüksek performansa yönelik tasarlanmıştır. Derin deşarj olasılıklarına karşı özel tasarım aktif madde ile ömür boyu performans elde edilebilir. Firmamız ağır vasıta aküsü satışı ile birlikte bu akülerin tamir ve onarım işlemlerini de yapıyor.

 Ağır vasıta aküsü tamiri ve onarımı için her türlü ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabiliyorsunuz. Bu akülerde aşırı vibrasyona karşı güçlendirilen sabitleme sistemleri de oluyor. Korozyona karşı yüksek direnç sağlayan bu ürünler düşük su kaybı da sunuyor. Ağır vasıta aküleri kolay kolay bitmese de bir problem ortaya çıktığında arıza onarımı için sizlere yardımcı oluyoruz.

Ağır Vasıta Aküsü Fiyatları

Ağır vasıta aküsü fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan akünün gücü ve modellerine göre hemen bize ulaşabilirsiniz. Sizlere fiyat performans açısından en iyi ağır vasıta aküleri için öneriler sunuyoruz. Bunun yanında ağır vasıtalarda akülerde onarım konusunda da bizlere yardımcı oluyoruz.

 Ağır vasıta aküsü montaj ve değişimini de yapıyoruz.  Kamyon, otobüs,  traktör ve iş makinelerinde akü arızaları ve akü montajı gibi tüm konularda bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızda hemen bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat bilgisi için de bizlere ulaşabilirsiniz.


7/24 Akü Servisi